دسته‌ها

فرقی ندارد اگر یک ماشین لباسشویی با ظرفیت کم میخواهید یا بالا، از ماشین‌های لباسشویی ۵٫۵ کیلوگرم تا ۱۷ کیلوگرم ال جی را از بازرگانی امیری بخواهید و بر اساس نیاز خود مدلی را انتخاب کنید. ماشین‌های لباسشویی ال جی با موتورهای فوق پیشرفته و فناوری‌های جدید خود همراه با رنگ‌های براق و جذاب و طراحی‌های خلاقانه ساخته شده‌اند تا بهترین کارایی و بازدهی ممکن را برای شما داشته باشند و آسایش را برای شما فراهم کنند.

ماشین‌های لباسشویی ال جی نه تنها به لباس‌های شما بهترین نگاه را می‌دهند بلکه به خانه شما هم بهترین جلوه و نگاهی مدرن می‌بخشند.

ال جی با ماشین‌های شستشو خود ترکیب هنر طراحی و فناوری را به زندگی شما می‌آورد. خانه‌ خود را با استفاده از محصولات پیشرفته و طراحی‌های خلاقانه محصولات مصرفی ال جی زیبایی و قدرت ببخشید. لوازم خانگی ال جی طراحی شده‌اند تا با مصرف بهینه انرژی بالاترین بهره وری ممکن را برای شما داشته باشند و آسایشی لذت بخش را به خانه‌ی شما بیاورند.
ال جی با الهام از شست‌وشوی دستی و استفاده از فناوری اینورتر دایرکت درایو خود موفق به ابداع فناوری ۶ حرکت شست‌وشو همانند شست‌وشو با دست شده است. این شش مرحله شامل فیلتراسیون، پیچاندن، آبکشی پله‌ای، تاباندن، ساییدن و غلتاندن می‌باشد که نتیجه این الگوی شست‌و شو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی می‌باشد.

 

  • ۲ سال ضمانت کنتبی
  • ارزانترین قیمت
  • بالاترین کیفیت
  • ارسال رایگان به کل نقاط کشور، تحویل درب منزل
  • تسویه حساب پس از تحویل کالا

نحوه سفارش

شما میتوانید فقط با یک تماس با بازرگانی امیری ماشین لباسشویی LG مورد نظر را با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت انتخاب کنید، در اسرع وقت کالای سفارشی شما درب منزل یا محل کار شما تحویل داده شده و همزمان نصب خواهد گردید. شما پس از نصب و آزمایش کالا نسبت به تسویه حساب فاکتور اقدام می نمایید.

با ما آسوده خاطر خرید کنید!

شماره های تماس:

۰۹۱۸۴۰۰۹۰۲۸

۰۹۱۲۵۵۷۰۳۹۱

۰۸۷۳۶۲۲۲۹۸۰

کانال تلگرام:  Amiri874@

نویسنده : بازرگانی امیری